| PisicaCuBere a întrebat:

Deci, mai intai aceasta intrebare vreau sa ma ajute administratorului siteului TPU.ro.
Asa, pe data de 8 martie 2013 un om mi-a spart contul (adica a schimbat emailul si parola) si vreau sa aflu daca mai sunt sanse sa il recuperez. Multumesc... sper sa obtin un raspuns. Stiu ca intrebarea e ciudata dar eu tineam mult la cont...

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ai avea mai mari şanse să obţii răspunsul, trimiţând un mesaj la Contact.
http://www.tpu.ro/contact

| PisicaCuBere explică (pentru NOname):

Am trimis, imi va trimite raspunsul inapoi? N-am folosit niciodata contactul asa ca...

| Fatamuntilor a răspuns (pentru PisicaCuBere):

Cu siguranta vei primi raspuns pana la sfarsitul acestei zile!

| TPU.ro a răspuns:

Colega mea, Cristina, ti-a raspuns la mesajul primit la contact.

Alexandra - TPU

| PisicaCuBere explică (pentru TPU.ro):

Multumesc, i-am raspuns la intrebarile date si sper sa ma ajute!

| PisicaCuBere explică (pentru TPU.ro):

C-am cat timp dureaaza ca Cristina sa ma ajute?

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.tpu.ro/contact
trimite un mesaj cu lux de amanunte si vei fi lamurita chiar daca azi nu vei primi un raspuns, maine vei primi cu siguranta:)
O zi frumoasa sa ai:)

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Mesajul se trimite la "Contact" :
http://www.tpu.ro/contact

Iar răspunsul îl vei primi prin e-mail pe adresa cu care ţi-ai făcut acest cont.

Toate cele bune.

| Fatamuntilor a răspuns:

Scrie la contact.E singura sansa sa obti un raspuns concret!