| ningeago a întrebat:

Am o intrebare urgenta, cpu usage imi este tot timpul la 100% si am aflat ca dgen.exe este de vina! Sa il opresc sau ce sa fac?
As putea sa il opresc dar nu stiu daca imi afecteaza PC-ul!
Raspuns bun=FUNDA*********** Va rog sa imi dati un raspuns cat mai rapid.

1 răspuns:
| alexutzuu5 a răspuns:

Salut. Incearca sa il inchizi, pana la urma nu ai ce sa ii faci. S-ar putea sa fie un virus, nu prea ai ce sa ii faci, cea mai buna alegere ar fi o re-instalare a windows-ului. Citeste si asta, poate te ajuta. http://answers.microsoft.com/......542bb3b3b1