| costelush132 a întrebat:

Cainele meu are o coptura la o labuta de mai mult de o saptamana si abia acum am aflat va putea sa-i faca ceva doctorul veterinar va rog dati-mi un raspuns rapid

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Normal ca poate. insa trebuie sa duci cainele, si in plus trebuie sa fie un medic veterinar adevarat, nu un veterinar care doar vaccineaza gaini.

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Chiar crezi ca aici obtii o rezolvare mai buna decat la veterinar? Sa fim seriosi!
Du cainele la medic, sa nu faca vreo cangrena si ai un caine cu trei picioare!

| viotedy a răspuns:

Da,ii taie putin acolo, curata, dezinfecteaza si gata.Du-l repede.

| DenissaRoxana a răspuns:

Da, tu doar trebuie sa il duci.