| Mitza989 a întrebat:

Am o mare problema cu calculatoru meu.
Am Intel core 2 duo E7400 2.80GHz, 4GB RAM, Nvidia MSI N430GT MD2GD3/OC 2GB DDR3, windows 7 dar jocurile cele mai populare (Battlefield 3, Planetside 2) merg foarte greu adica am intre 10 si 40 FPS si totul e pus pe LOW.Dar am vazut pe youtube care au calculatoru la fel ca a meu adica acelasi procesor si placa video si jocu la ei merge foarte bine.Si ei filmau. poate cineva sa imi spuna care e problema la mine?

2 răspunsuri:
| Darius650 a răspuns:

Placa Video poate fi alt model poate ADI SAu DRR intelegi?

| Marius321 a răspuns:

Poate ai calculator virusat si virusii til incetinesc.Dai scan la antivirus(daca nu ai antivirus instaleaza-ti unul) si asteapta pana se termina. Dupa aia incearca si vezi daca merge.
P.S. Daca merge plz funda.