| Alexa_5358 a întrebat:

Salut, am o mare problema cu jocul metin2ro atunci cand dau cklik pe Incepe Jocul imi apare o eroare in care scrie asa
Cannot find SpeedTreeRT. dll. ce trebuie sa fac? ram reinstalat de o mie de ori degeaba =(

3 răspunsuri:
| Eugenno1 a răspuns:

Pai traducerea spune ca nu poate gasi SpeedTreeRT.dll.Ori iti lipseste tie ceva un program din calculator sau un fisier din metin, dar mai probabil un fisier din metin2.Totusi ma mir cum de nu-ti merge daca ai zis ca l-ai instalat si dezinstalat.

| Alexa_5358 explică (pentru Eugenno1):

Pai. il am acolo am tradus si eu l-am si bagat ac in client din alte cliente chiar nu stiu ce are l-am instalat dezistalat nimic nu-mi merge de vineri cred...

| Alexa_5358 explică (pentru Eugenno1):

App joci si u ro? eu joc pe Lupus dar tu?