| pachiu0001 a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma sa repar si eu metinul de ieri nu imi mai mere cand dau pe incepe jocul imi da o eroare (Cannot find 'SpeedTreeRT. dll'. please, re-install this application). va rog frumos ajutati-ma am reinstalat windows de mai multe ori si degeaba, l-am descarcat de mai multe ori si degeaba va rog frumos ajutati-ma. dau funda. obligatoriu.

Răspuns Câştigător
| haryH a răspuns:

MA voi nu va uitat la eroare? dati imediar ok sau exit? fa ce iti zice acolo ca de aia iti da erroarea.Trebuie sa-l dezistalezi, dai cleanup, instal iar i faci setarile normale si gata... funda?

| pachiu0001 explică (pentru haryH):

Da am incercat de mai multe ori si nu merge

5 răspunsuri:
| pachiu0001 explică:

Ma ajutatati va rog dau funda

| adryan99 a răspuns:

Reinstaleaza metinul(funda)

| pachiu0001 explică (pentru adryan99):

Degeaba la reinstalat si nu mere

| pachiu0001 explică (pentru adryan99):

Degeaba k tot nu merge