| atvLoVeR a întrebat:

Am o mare urgenta! Am laptop HP Pavilion G6 1202sq si nu pot sa imi instalez windows 7 pe el?! De ce? Cand il deschid imi apare "press ESC for start menu" iar apoi pe ecran imi apare o lista sa aleg limba la tastatura, apas 0 pentru engleza iar apoi imi da o eroare! Care ma ajuta dau funda si raman recunoscator! Plszz

1 răspuns:
| NewAssasin a răspuns:

Pai e simplu acel laptop nu e compatibil cu windows 7 ar fi logic dar cred ca e alt problema. de unde ai luat laptopul din tara?