| Mizuiro a întrebat:

Am cumparat un laptop Acer si cand il deschid imi apare o aplicatie numita MeeGo... cum pot sa instalez Windows-ul ca nu imi apare nici dextopul, nici menu-ul de start... nimic. si nu stiu cum sa folosesc acest MeeGo
As aprecia daca ati zice ce sa fac pas cu pas de vreme ce sunt putin cam paralela in domeniul asta

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca sa iti apara destopul si meniul de start trebuie sa ai windows ul instalat. ca sa instalezi windows ul faci un cb / stick bootabil cu windows, selectezi din bios ca unitate de butare cd / usb, dai un restart si apoi urmezi pasii instalarii

2 răspunsuri:
| sergiu100000000 a răspuns:

Dul sa servis dai funda laughing

| Mizuiro explică:

Id-ul meu e luiza_pati_1995