| IoNuTzTabaci a întrebat:

Am o mica problema cu metinul si alte jocurilaughing Deci de fiecare data cand pornesc metinul se incarca pacherul iar atunci cand trebuie sa imi apara jocul propriu zis imi da o eroare imi care imi zice(pe limba engleza) ca nu este buna grafica..sau ceva de genu ....sunt nou pe acest site si nu prea stiu procedura. dar din cate am auzit se zice Dau Funda!:Xlove struck:laughing))

2 răspunsuri:
| danutyqwe a răspuns:

Incearca sa-ti reinstalezi driverele video (daca ai problema si cu alte jocuri) placa video fara driver nu stie ce sa deschida, cum sa deschida happy

| ionutbossx a răspuns:

Wa da alta grafica sau daca nu inchide antivirusul ca de asta funda