| Iulian2468 a întrebat:

Salut, am o mica problema cu tastatura in jocuri spre exemplu. Daca apas w sa mearga inainte si tin apasat si d pentru inainte si la dreapta, dupa care las d-ul si tin doar w se opreste, trebuie apasat inca o data w sa mearga. Daca intelegi.
Va rog frumos, acord funda!

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Vezi daca iti face la fel pe alta tastatura, Tasteaza THE QUICK BROWN FOX JUMPS OVER THE LAZY DOG tinand apasate ambele taste SHIFT. Exact asa, cu tot cu spatii. Daca nu iti scrie tot, exact asa, cel mai probabil tastatura ta "sufera de ghosting".

| Iulian2468 explică (pentru CM7YRE):

Da, dar e tableta-laptop

| CM7YRE a răspuns (pentru Iulian2468):

Mai exact ce producator, ce model? Q&A: Are tastatura? Are tastatura. Sufera de ghosting? Sufera de ghosting. Conecteaza-i alta tastatura "De gaming" sau cu anti-ghosting, sa vezi ce si cum, daca mai face la fel.

| Iulian2468 explică (pentru CM7YRE):

E mini laptop Toshiba, e si tableta, se demontează de tastatura, e si screentouch...