| edyX a întrebat:

Salut, am o mica problema la messenger, am vrut sa instalez un program pentru un joc si cand sa intru pe messenger imi mai da un rand de smileuri, am cautat in recycle been, in comp nu am gasit nimic, am reinstalat messengerul, nimic, va pun si o poza http://uploadimage.ro/images/17359070398132181926.jpg ( ce este in chenar rosu), cel care ma ajuta sa scap de chestia aia, are fundita.multumesc!

Răspuns Câştigător
| Aleshandra a răspuns:

Am avut si eu programul ala...se numeste sweetIM si am auzit ca are virusia asa ca l.am dezactivat...
pentru al dezactiva cauti in start control panel, iar acolo dai click pe add or remove programs...si cauti un program care se numeste SweetIM si dai deletebig grin
eu asa am scapat de el... sper sa.ti fie de folos:Xbig grin

| edyX explică (pentru Aleshandra):

Multumesc,asta trebuia sa fac,in sfrasit am scapat de alea, merci mult, ai fundita

| edyX explică (pentru Aleshandra):

Multumesc,asta trebuia sa fac,in sfrasit am scapat de alea ,merci mult ,ai fundita

3 răspunsuri:
| invincibil a răspuns:

Stiu ca trebuie sa instalezi un program care sterge ce nu poate fi sters ca ala te scapa de virusii care nu pot fi stersi funda plz