| Kidz_Prince_1993 a întrebat:

Salut, am o nelamurire....am Acer Aspire 7250 si nu stiu ce jocuri merg..am descarcat multe dar.le vad in lag ..imi puteti zice niste jocuri? shooting as vrea.

Răspuns Câştigător
| TamasTyphoon a răspuns:

Depinde de ce jocuri ai incercat.dac ai incercat farcry3laughingala are un pic de lag la graf max si la mne...incearca cs, sau din astea mai vechi..gen pana-n 2010 din cate stiu Acer are CPU-u AMD E-series acum depinde de cat 1.30, 1.60, 1.65 sper ca ti-am fost de ajutor bafta!

| 93Silviu93 a răspuns (pentru TamasTyphoon):

Ala zici tu ca iti face lag? incearca crysis 3 pariu ca nici nu ai placa video cu dx 11 sa il joci

2 răspunsuri:
| 93Silviu93 a răspuns:

Poti sa zici cam ce jocuri "le vezi in lag"? ca sa stiu ce jocuri mai slabe sa iti sugerez