| Tavșu a întrebat:

Am o placă de grafică GeForce 430 și am o nelămurire. La secțiunea * Manage 3D settings * am ales * Antialiasing setting * și mi-au apărut următoarele variante : 2x; 4x; 8x CSAA; 8x; 16x CSAA, 16xQ CSAA; 32x CSAA. Acum nu știu care dintre ele este cea mai bună. Help me, please?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Nu te baga acolo, ca dupa aia o sa te plingi ca iti merg toate in reluare. Lasa pe "application settings" si seteaza in functie de joc.