| Gojotza24 a întrebat:

Am o rugaminte f marehappySi cine ma poate ajuta ii dau Fundahappy!
Am achizitionat un laptop Lenovo si problema ar fi ca nu pot seta placa integrata pe high performance in Nvidia Control Panel deoarece mi-a ramas numai in Manage 3d >settingGlobal Setting si in Program Settings la 2.

1 răspuns:
| Birtom_Bogdan_1995 a răspuns:

Dezinstaleaza driverul placii video, si ia-l pe cel mai nou de pe site-ul producatorului placii video.
Cu mai multe te pot ajuta cei de aici :
www.playcs.net
Poti afla stiri, tutoriale, si chiar pune intrebari pentru a te ajuta. Intra si tu.