| JQuery a întrebat:

Salut am o problema....Am pus laptopu pe sleep si a doua zi cand l-am deschis nu se mai deschidea imi scrie Starting Windows cand se incarca bara aia si e full dar nu se duce mai incolo va rog spuneti-mi am windows 8.

1 răspuns:
| Moƒo a răspuns:

Bro.
Atunci cand il pui pe sleep, e pentru o scurta perioada. Daca tu ai dat sleep si a trecut 12- 14 ore, el o reia de la capat. Iti apare linia aia? Scoate bateria de la laptop/ notebook, asteapta 3 minute si reintrodu bateria si deschidel. E posibil sa iti mearga.