| Molodoi a întrebat:

Orice windows as pune sa instaleze laptopu nu vrea sa treaca de pasul unde scrie setup is starting, ce sa fac?
Laptopu este Acer si am mai instalat pana acuma windows si a mers.

Răspuns Câştigător
| Varzan_Claudiu_1991 a răspuns:

Incearca cu programu acesta iti va sterge tot din pc inclusiv diosu til reface la modul din fabrica si este foarte bun numai ca dureaza ceva timp cu el ..Bafta! si eu am avut problema asta si am stert totul cu proramul acea si imi merge ++ ca imi merge foarte bine laptopul Bafta!
http://www.chip.de/downloads/Darik-s-Boot-and-Nuke_29244741.html

| Molodoi explică (pentru Varzan_Claudiu_1991):

Il pot folosi daca nu am windows instalat?

| Varzan_Claudiu_1991 a răspuns (pentru Molodoi):

Da normal fa-ti un cd cu programul si iti va merge Bafta!

3 răspunsuri:
| pbsolver a răspuns:

Incearca sa setezi din bios in loc de ahci, legacy ide sau doar ide in functie de cum iti apare.