| MrQuiz1 a întrebat:

Am o problema cand incerc sa ma loghez pe panel-ul de samp al celor de la ruby nephrite imi spune acest lucru " Pentru a te autentifica pe panel de pe aceasta adresa IP trebuie sa te conectezi intai pe joc. ". Tin sa mentionez ca sunt conectat pe joc si tot nu ma logheaza pe panel. Am verificat si nu am nici o conexiune proxy.
P.s : Nici pe telefon nu functioneaza sa ma loghez.

Stie cineva care ar fi problema? Dau funda persoanei car ma ajuta sa rezolv problema cer seriozitate.

1 răspuns:
| RobyDeveloper a răspuns:

Salut, trebuie sa te conectezi pe server de pe acel ip, dupa ce ai fost conectat "/q" pentru a se salva ip-ul in baza, dupa ce ai facut acesti pasi, da-i restart la browserul unde doresti sa te conectezi, verifici toate extensiile sa vezi sa nu ai ceva pe acolo care iti schimba ip-ul si dupa incerci sa te conectezi, numai bine;)!
Daca esti interesat de subiectul la care ai intrebat te astept cu un cont pe http://gh-zone.eu