| ItsMatrix a întrebat:

SALUT.am o problema cu age of empires 2.joc pe GameRanger, programul ala cu servere, si cand intr-un in server imi scrie acolo.Setting Up Multiplayer Game, astept vreo 20 de secunde.si apoi imi iese din joc. ce sa fac?crying( Dau funda pentru care ma ajuta sad

1 răspuns:
| second_3362 a răspuns:

Probabil ai firewall, oricum nu merita sa joci pe gameranger, nu merita nici age empire 2. Daca chiar vrei age empire 2 joaca pe garena

P.S: iti recomand age of mytologyc e mult mai misto si grafica mai buna