| Ciprian0106 a întrebat:

Am o problema cu camtasia 8. Incerc sa o instalez totul merge bine bag acolo cod-ul si numele necesar iar dupa instalare spune validation server... dupa asta imi da error: Camtasia Studio

We were unable to validate your software key and could not register your copy of Camtasia Studio. You may still use Camtasia Studio throughout your trial period.

Please contact our Customer Service team for assistance.

Via web

1.800.517.3001 x636(US & Canada)

1.517.381.2300 x636(International)

Nu stiu ce sa fac...ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| Valentin_Ciprian_1980 a răspuns:

Dupa ce iti instalezi camtasia 8, dechide programul, introdu key-ul tau si inainte sa dai next scoate conexiunea ta la internet, vei putea intra si dupa poti sa iti pornesti iar netul.

| Ciprian0106 explică (pentru Valentin_Ciprian_1980):

Tot nu merge, stiu ca exista un program care iti dadea key-uri pentru camtasia (valide), dar am uitat cum se numea crying