| Dumi_Dumi_1991 a întrebat:

Am o problema cu camtasia 8. Incerc sa o instalez totul merge bine bag acolo cod-ul si numele necesar iar dupa instalare spune validation server... dupa asta imi da error: Camtasia Studio
We were unable to validate your software key and could not register your copy of Camtasia Studio. You may still use Camtasia Studio throughout your trial period.

Please contact our Customer Service team for assistance.
Via web
1.800.517.3001 x636(US & Canada)
1.517.381.2300 x636(International)

Nu stiu ce sa fac...ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Key invalida. cauta alt camtasia, mai "in regula" si de asemenea vezi cum se face validarea acestuia dupa procesul de instalare.

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

In mesaj privat ai un link