| Inutza0102 a întrebat:

Am o problemaaa crying Nu pot sa intru in The Sims 3. L-am descarcat, imi apare fereastra aceea albastra unde dau pe sagetica aceea si mi se deschide, apare trial`ul si dupa aceea imi apare o fereastra in care scrie: We are unable to verify that your disc a a valid copy of The Sims 3.Please contact the customer service!...Ce trebuie sa fac? Unde gasesc acest " customer service"? Dau funda puppy dog eyes
Scz categoria!

1 răspuns:
| queen8520 a răspuns:

Nu pot cei de la joc sa verifice daca ai o copie valida a jocului. Poate nu l-ai descarcat cum trebuie sau de pe ce site trebuie, mai incearcahappy.