| AIeXxX a întrebat:

Salut, am o problema cu chrome de 3 zile, am freezuri / blocari la fiecare 4 secunde. Ma uit un video pe Youtube, face freeze, dau scroll face freeze, ma joc agar.io sau orice joc online face freeze. Am testat pe alte browsere precum Firefox si totul merge bine, am lagg in jocuri online dar n-am freezuri (blocari de ecran). Am incercat sa sterg istoricul, cash-ul, sa reinstalez browserul, sa-l sterg, i-am sters "Local State" si am schimbat numele la folderul default in default.old ( Primele 5 minute merge bine apoi are iar freezuri, Nu m-am logat pe contul meu de google!) Pls daca poate cineva sa ma ajute skype: sasa.mujic1
dar funda!

4 răspunsuri:
| XAndrey14 a răspuns:

Incearca alt browser si vezi daca tot iti face asa. Daca tot asa face habar nu am... reinstaleaza windows-ul.

| AIeXxX explică (pentru XAndrey14):

Tocmai asta am facut big grin
am incercat cu firefox si merge bine
am si reinstalat windowsul

| AIeXxX explică (pentru AIeXxX):

Dar chiar daca am reinstalat windowsul tot are freezuri
mie imi place chrome

| XAndrey14 a răspuns:

Eu numai chrome folosesc. Daca ai windows XP sa facar up la 7 daca nu la 8 sau 10