| VreauMiere a întrebat:

Unde se salveaza datele de la mozilla firefox si opera (istoricul si paginile favorite)/ in ce fisier? Vreau sa imi reinstalez windowsul si sa copiez datele de la aceste browsere.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu-ti trebuie sa stii. Instaleaza suplimentul Weave: http://videotutorial.ro/......al-video/.
La Opera n-am gasit nimic identic.

| RAY a răspuns:

In memoria cache, orice broswer isi creaza un folder acolo depoziteaza, modalitatea de a salva este si prin gmail sa stii sau poti salva acel istoric in d

| VreauMiere explică (pentru RAY):

Cum fac sa salvez prin gmail?

| AuroraLaptelui a răspuns:

Depinde de locația unde ai selectat să se salveze la instalare, nu e o locație exactă.