| NickNickNick a întrebat:

Am si eu o problema cu browser-urile mele (Chrome si Firefox). E o problema care o am de aproape o luna.
Daca, caut o pagina sau ceva pe google, si dupa aia intru pe diverse pagini (dar in acelasi tab) nu mai pot sa dau BACK, dau click pe sageata de back intr-o veselie si nu se duce la pagina anterioara. Doar daca dau de mai multe ori incat sa ajunga la Home Page. Si cand din Home Page, NEXT, la fel, nici o actiune.
De la ce poate fi? Ce pot sa fac sa nu mai faca asa?
Am incercat sa sterg tot istoricul (+cookies, absolut tot). Am incercat sa reinstalez Browser-ul. Am setarile la default.
Si tot asa face.
Va rog sa ma ajutati.

3 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Asa se intampla finca checiul sitesului nu permite reintoarcerea de unde ai ramas tu si el il blocheaza numai pe sitesu respectiv. Nu ai ce sa-i faci nu este din browsere. Este de la anumite sitesuri care folosesc treaba asta

| NickNickNick explică (pentru itsoft):

Patesc la fel pe orice site intru. Nu doar la 2-3 site-uri. Chiar si pe google daca, caut diverse chestii una dupa alta. Asa ca nu e de la site-uri.

| itsoft a răspuns (pentru NickNickNick):

Atacurile virusilor atunci tragei o scanare cu adwarcleaner si cu malwarebytes