| anonim_4396 a întrebat:

Salut am o problema cu counter-strike 1.6 cand vreau sa intru cu vreun cod ceva sau fara cod in opengl si ma scoate si da eroare:The specified video mode is not supported.The game wil now in software mod va rog ajutati-ma dau Funda.

3 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Salut.
Poate sa fie din 2 motive.
Windows-ul. Mie pe windows 8.1 nu merge doar pe Windows 7.
Si al 2 lea motiv trebuie sa dai update la placa video de la manager click dreapta update sau Slim Driver iti gaseste cele mai noi update la drivere.
Bafta.

| bilaboss1 a răspuns (pentru FlorinCiokan):

Si cum fac update la placa video de la manager

| FlorinCiokan a răspuns:

N-are rost. Instaleaza Slim Driver si vezi daca iti gaseste driver si instaleaza-l.