| haker a întrebat:

ajutati-ma si pe mine, va rog.Nu i-mi merge contra strike. Incerc sa o deschid si imi apare mesajul :The specified video mode is not supported.The game will now run in software mode.
Am incercat si alte tipuri de contra si la fel.

2 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

rolling on the floor
scuze, dar e prea amuzant...
cred ca e counte-strike simplu...nu tradus
in fine:acest mesaj este de la placa video care nu suporta versiunea opengl, si se deschide in mod software, te duci la optiuni la cs si selectezi modul d3d de deschidere(daca-l ai, daca nu selecteaza software), este mai bun d3d decat software dar mai prost decat OPENGL...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstlareza driverul de la placa video si intri nin cs setiing video si dai open gl