| MrKiLLtoX a întrebat:

Am o problema cu cs-ul 1.6... Cand intru pe `Find servers` nu-mi apare nici macar un server. Cine ma poate ajuta? >: Dau fundita >:

Răspuns Câştigător
| Jakye a răspuns:

Salut,
Dacă ai internet această problemă este de la Counter Strike. Încearcă să îl cumperi de aici:
http://store.steampowered.com/app/10
Dacă nu poți să îl cumperi încearcă să îl iei din altă parte.

| MrKiLLtoX explică (pentru Jakye):

Multumesc pentru raspuns! O sa incerc, daca-mi merge, o sa-ti dau fundita! =)

5 răspunsuri:
| Devilgrim a răspuns:

Nu-i bun C.s-ul.

| MrKiLLtoX explică (pentru Devilgrim):

Nu-i de la Cs. Am incercat toate cs-urile posibile. Multumesc pentru raspuns!

| UnguruBulan123 a răspuns:

Verifica daca ai internet. Daca ai trebuie sa iti mearga.

| MrKiLLtoX explică (pentru UnguruBulan123):

Am conexiune foarte buna la internet! Multumesc c-ai incercat sa ma ajuti! =)