| ShadowSKQ90 a întrebat:

Salut,Am o problema cu CS-ul,(cu toate cs-urile)deci intr-o zi am intrat la optiuni,la video si am dat jocul sa nu mai fie fullscreen, de atunci nu imi mai apare meniul jocului nici consola sad ce pot face?

4 răspunsuri:
| xAlvin a răspuns:

Dai inpoi la video si OGG

| ShadowSKQ90 explică (pentru xAlvin):

Frate nu imi apare meniu jocului, cum vrei sa dau la optiuni daca nu apare meniu?

| xAlvin a răspuns (pentru ShadowSKQ90):

I-ati steam

| Vamvu_Florian_1999 a răspuns:

La video Ogg si dai reset command daca nici asa nu merge stergel si cauta un video OGG new cs si o sa mearga happy
funda plz? happy