| Balan_Bogdan_1976 a întrebat:

Am o problema cu fifa07. Imi apare asa: "FIFA 07 Requires Hardware Graphics Acceleration".Am incercat sa descarc un accelerator de pe net dar imi zice ca nu am cerintele necesare. Am incercat sa schimb si windowsul, dar degeaba.Aici gasiti printuri cu componentele PC-ului: http://postimg.org/gallery/2srosc01k/047c44d3/

3 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Îţi apare aşa că nu ai instalate driverele de la placa video.

| Balan_Bogdan_1976 explică (pentru Gizăz):

Nu merge sa le instalez, zice ca nu am minima necesara.

| Gizăz a răspuns (pentru Balan_Bogdan_1976):

Ştiu eroarea de care zici. M-am chinuit s-o remediez pe laptop-ul unui amic vreo două ore. Iar asta că mă pricep. Tu nici nu ai habar. Nasol. Eu zic să-l duci în service dacă nu ai vreun amic care să se priceapă.

Nu-ţi mai cumpăra PC-uri sau laptopuri Fujitsu sau Toshiba. Sunt cele mai mari porcării de pe faţă Pământului.