| crystalxmx22 a întrebat:

Am o problema cu internetul de fiecare data dupa ce instalez Windows-ul trebuie sa fac hotspot sa imi instalez driverul la placa de retea...
Stiu ca este 3DPNet si vreau sa stiu daca este si pentru 64 biti
Va multumesc, anticipat
Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Santo2190 a răspuns:

Da este 3DPNet si pentru 64 biti..De acu inainte un sfat: cauta ce driver iti trebuie pentru placa ta de retea descarca driver-ul pe un stick / cd ..si la urmatoarea reinstalare bagi stick iti iei placa de retea si de acolo te descurci

| crystalxmx22 explică (pentru Santo2190):

Pai eu ma ocup cu instalari Windows...dar mersi oricum

1 răspuns: