| Ionut1981 a întrebat:

De curand mi-am cumparat Euro Truck Simulator 2, si mereu cand imi creez un profil nou si ajung sa imi aleg orasul de unde vreau sa incep, se blocheaza si nu mai raspunde si cand incerc sa ma joc multiplayer aceeeasi problema... Ce as putea sa face sa nu imi mai apara eroarea? dau funda! multumesc.

1 răspuns:
| mezeicristina33 a răspuns:

Buna,cred ca ar fi mai bine sa l instalezi din nou daca il ai instalat nu trebuie sa ti fac cont iar si iar asa cred daca nu intreaba pe cineva care se pricepe sau cumparati un antivirus ai avg sau bit defender poate ca ai virusi?