| MasterOfSouls a întrebat:

Salut, am o problema cu jocul For Honor. Mereu cand il deschid imi da black screen iar muzica se aude pe fundal chiar daca inchid jocul, fiind nevoit sa dau restart la pc. Pc-ul are cerintele jocului, toate driverele instalate cu ultimul update. Am incercat sa dau verify files ..sa-l reinstalez dar degeaba. Vreo solutie?

3 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Furmark la maxim
si in acelasi timp aida64 - sistem stress test, toate testele in afara de GPU (peste care e furmark-ul)
il lasi jumatate de ora si vezi daca, crapa

altfel, uita-te prin event viewer... e posibil sa ai o problema puternic discreta (adica, prinde orbul scoate-i ochii) in placa video, care se activeaza numai cand jocul respectiv activeaza chestia aia

| gamersamp12 a răspuns:

Run as Administrator

| MasterOfSouls explică (pentru gamersamp12):

Am dat..nu rezolva nimic. Am dezactivat si firewall, am reinstalat si uplay si tot degeaba. Vad ca mai au probleme si altii exact ca mine dar fara rezolvare...