| Diaconu_Emy_1997 a întrebat:

Eu joc jocuri pe un Laptop de gaming.
Toate jocurile le pornesc in Windowed mode 1280x720, imi porneste GTA V fara nici o problema, dar CS:GO-ul imi da blackscreen si not responding. Care este problema?\
Am incercat sa il reinstalez, sa fac update la driverele placii video, dar degeaba. Ce are? Ce pot face?
Daca porneste macar o data dupa merge mereu pana cand inchid laptop-ul.

2 răspunsuri:
| DrMundo a răspuns:

Incearca sa schimbi rezolutiile pc-ului, daca nu merge, dai click dreapta pe joc proprietati, dai pe compability si dai pe run this program compability si selecteaza-ti windowsul

| Diaconu_Emy_1997 explică (pentru DrMundo):

Nu... Tot acelasi lucru. Numai ca daca fac asa imi porneste in fullscreen si degeaba.