| Rauldenis a întrebat:

Am o problema cu jocul Left 4 dead 2... am facut rost de el pe steam si ruleaza perfect ( nu merge in reluare DELOC ) dar ma conecteaza incredibil de greu pe servere si asta ma deranjeaza pentru ca jucatori incep fara mine si eu nu apuc sa imi iau armele dorite... cum pot sa il fac sa ma conecteze rapid?

Răspuns Câştigător
| Miranda29 a răspuns:

In cazul acesta. opreste orice alt program foloseste internet(messenger, skype, pagini web) si vezi atunci daca nu reinstaleaza steam

7 răspunsuri:
| Miranda29 a răspuns:

Steam foloseste mult bandwidth (adica "mananca mult din internetul tau" trebuie tu sa ai o conexiune foarte buna si rapida la net ca sa te conectezi mai repede.

| Rauldenis explică (pentru Miranda29):

Am una extrem de buna!

| Rauldenis explică (pentru Miranda29):

Iti dau funda pentru ca esti singurul care a raspuns. cu toate ca nu prea mi-a fost de ajutor... tot asa merge
PLUS ca nu aveam nimic pornit cand ma jucam

| Rauldenis explică (pentru Rauldenis):

Pardon. singura

| Miranda29 a răspuns (pentru Rauldenis):

Imi pare rau ca nu te-am putut ajuta altfel o singura ipoteza mai am.TU intrii pe servere americane sau din afara Europei si de aceea te conectezi greu.

| Rauldenis explică (pentru Miranda29):

Si pe serverele varului meu ( care sta cu mine in oras ) hostate de el. ma conectam greu. totusi apreciez faptul ca ai incercat de multe ori sa ma ajuti

| Miranda29 a răspuns (pentru Rauldenis):

Asa sunt eu o persoana perfectionista urasc cand nu pot ajuta pe cineva.incearca sa mai cauti pe google problema

| Miranda29 a răspuns (pentru Rauldenis):

In cazul acesta. opreste orice alt program foloseste internet(messenger, skype, pagini web) si vezi atunci daca nu reinstaleaza steam