| kariny06 a întrebat:

Hei TPU.
Vreau ca sa imi sterg Guest_ ca sa imi apara numai numele meu de cont.
SI cand am intrat pe profilu` meu si am dat la: Remove Guest_ from name nu a mers.
De ce? I don't want to see
Dau funda:* Sau daca mai este o modalitate de a scoate guest fara sa fiu vip sau sa platesc.
DAU FUNDAA:*

Răspuns Câştigător
| GEEK a răspuns:

Hallu. happy

Şi eu am jucat IMVU, nu mai joc pentru că are foarte mulţi viruşi şi e o pierdere de timp.winking

Guest_ Îl poţi şterge doar dacă eşti VIP, altfel nu merge. ^^

Fundă? xD

1 răspuns:
| kariny06 explică:

Pe imvu ma refer.batting eyelashes