| NesCafe a întrebat:

Salut, de vreo 1 luna sa zic mi-am luat o placa video ATI Radeon 9600xt 128MB pe 128 BITI, AGP 8x, DDR. Ceea ce vreau sa spun este ca inainte nu imi facea asa mergea excelent de bine dar deodata pe gta san andreas mi se misca in reluare cand merg cu masina si cand rotesc asa cadrul jos din pamant imi face cercuri ...si pe jocul Metin2 la fel doar ca acolo cand dau putin cadrul mai sus mi se misca ceva pe ecran parca ar fi film vechi.Am facut aceasta intrebare pentru ca vreau ca voi sa imi dati un LINK pentru aceasta placa video ATI Radeon 9600xt 128/128 unde gasesc driver-ul POTRIVIT.sa nu mai imi faca lag sau alte chesti si daca e aceeasi problema o sa revin cu un topic sa vad de ce oare.Astept link-urile voastre cu driverele dar sa fie POTRIVIT daca sunt mai multe link-uri eu le incercwinking Funda + VOT

Răspuns Câştigător
| gyony a răspuns:

Salut,
Iti trebuie ultima versiune de driver pentru placa ta video: http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx

2 răspunsuri:
| viooiv a răspuns:

Incearca un program pentru test placa video
3D Mark:http://www.3dmark.com/3dmark11/download/