| NesCafe a întrebat:

SIMT CA INNEBUNESC LUME! straight face Mi-am luat o placa video de vreo 1 luna sa zic " ATI Radeon 9600 XT, 128 MB " si toate jocurile imi merg excelent... Dar un joc care toata lumea il cunoaste si la LOW mi se misca in reluare straight face " Metin2 ". angry Ce vreau sa spun e ca mereu cand il dau si la low cand merg putin deodata imi merge in slow motion apoi merge normal 1 sec apoi iar in slow motion si TOT ASA straight face||||| Nu stiu ce dumnezeu o avea ca eu cand am avut VIA S3G Unichrome Pro IGP. Imi mergea fratilor metinu la low foarte bine da ce o avea placa asta video? Dati-mi voi un driver pentru placa asta da sa imi mearga metinu asta nu ca sunt obsedat da oare ce o avea ca pe VIA S3G imi mergea bine crying VA ROG DIN TOATA INIMA SI SUFLETUL Ajutati-ma! crying(((((((((((((( Funda + Vot crying(

13 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Salut,nescafe! Daca ai windows 7 s-ar putea sa te rezolve el la xp nu is sanse dar nu zic nu ca in fiecare zi tehnologia creste si cu rezolvarile problemelor.

| NesCafe explică (pentru DraGfirE):

Am windows xp niciodata nu am avut 7 urasc windows-ul ala...Deci sti problema?

| KodrutZ a răspuns:

Ce procesor ai/cit ram?

| NesCafe explică (pentru KodrutZ):

Am un procesor AMD Semptron 2600+ 1.60 GhZ, 786 MB Of RAm...deci nu stiu ce o avea ca pe avi imi mergea metinu calumea la low da pe asta nu stiu ce o avea?

| KodrutZ a răspuns (pentru NesCafe):

Sempron, nu Semptron. Ce intelegi prin "pe AVI"? Sistemul e foarte slab, sub specificatiile recomandate pentru Metin.

| NesCafe explică (pentru KodrutZ):

Am un prieten care are NVIDIA FX 5500+ procesor Sempron de 1.5 ghz 2200+ straight face windows xp... si ii merge metinu la high straight face

| KodrutZ a răspuns (pentru NesCafe):

Si ram cit are?

| NesCafe explică (pentru KodrutZ):

Are 768

| KodrutZ a răspuns (pentru NesCafe):

Hmmm, atunci poate o fi avind ceva cu placile video ATI, ce sa zic. Da-l in mama ma-si de Metin, ai zeci-sute de jocuri la fel pe net.

| NesCafe explică (pentru KodrutZ):

Nu ma refer ca sunt obsedat dar sunt total inconstient sa zic asa adica...pff hai frate eu ce naiba laughing))))))

| Sebastian_Tudo_1997 a răspuns:

NesCafe te pot ajuta eu fratele meu si stiu si de ce iti face asa doar baga idu meu de mess tudo_eu8

| panache a răspuns:

1 ai virusi 2 memori mici 3 procesor mic una din astea tree sa fie

| NesCafe explică (pentru panache):

N-am virusi, Nu am memorie sau procesor ca pe via s3g imi mergea metinu straight face