| Mateita a întrebat:

Sall am placa video de 128 randeon 900/9100 si inainte metin2.ro imi mergea bine dar acum nu-mi merge bine am 1g ram cand vreau sa mut camera asa sa vad su jos stanga dreapta numai dupa cateva secunde mi se misca si cand mis iconita de la metin mi se blocheaza iar cand nu o mai misc imi revine la normal va rog spuneti ca am mai auzit pe un ca le merge asa numia pe metinuri rpivate nu-mi merge asa imi merge super bine pe alte metine si pe metin2.ro nu-mi mergehappy

Răspuns Câştigător
| Xscape a răspuns:

Poate nu ai versiunea de NET Framework potrivită cu acel Metin. Încearcă altă versiune de NET Framework.

1 răspuns: