| ⅓Al€X_Red Mx⅓ a întrebat:

Unde gasesc la Metin2 RO Soldat De Atac Negru Rau? Dar sa fie mai multi pentru ca trebuie sa omor 60!

9 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Nu ai cum sa gasesti mai multi intr-un loc. Ii poti gasi la map2, acolo cand cobori valea aia, cand treci de amazoane. Un pont. Cand iti apare o misiune sa omori 40 de nu stiu ce sau 80 de nu stiu ce, sa alegi 80 de nu stiu ce. De ce? Pentru ca aia mai multi sunt mai usor de gasit si de omorat.

| Deea a răspuns:

La intrebarea asta ti-ar putea raspunde prietenul meu obsedat de jocul asta x(

| Gandacelu a răspuns:

Ce regat?

| denisinho32 a răspuns:

Cum iesi din oras pe la aryoung, te duci si ii vezi pe salbatici aia de 26 un pic mai roz

| Fantha a răspuns:

In mapa 2 pe langa oras happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In bakra cauta. pe acolo trebuie sa fiee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-mi zici si mie unde e soldat de atac negriu= ID Mess:super_k1d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In map2

| AlexutzaPPV a răspuns:

In map 2. spre al doilea oras.la intersectie acolohappy

funda:X?