| Rocker4Ever a întrebat:

Salut am o problema cu Metin2Apollo m-am teleportat pe muntele Sohan si m-a scos de pe server si acum daca vreau sa intru pe caracter apare bara care trebuie sa se incarce si iese de pe cont. Ajutor va rog cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Sh4Dow a răspuns:

Ai intrat in bug intra pe siteu de la apollo si vezi daca este debugare de caracter bagi acl ce iti cere si gt(nu stiu daca are debugare pe site apollo metin2 ca nu am jucat vezi si tu).