| Luci25 a întrebat:

Salut am o problema cu nfs most wanted, l-am descarcat, l-am instalat prin imagine cu deamon tools si cand incerc sa il pornesc imi spune Insert cd-1 sau cam asa, am facut imagine la cd-1.iso dar tot nu merge. dau funda la cer care ma rezolva.

2 răspunsuri:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Incearca sa il descarci de aici http://download.cnet.com/......0_4-0.html

| EvangelineLovin a răspuns:

Incearca sa iei VCdControlTool. asta merge la toate si u mai zice sa insert cd. celelalte sunt mai slabe si nu le recunoaste. asta e bun. incearca.bafta.