| PinkPoison a întrebat:

Mi'am instalat NFS Most Wanted, da' cand vreau sa'l pornesc imi cere sa bag dvd'ul desi i'am facut imagine in DaemonTools...Cum sa fac sa mearga ( fara sa fie implicat un dvd in poveste laughing )?

4 răspunsuri:
| VIPER a răspuns:

Inbcearca sa intrewbi un expert ca aici nu-s exoerty

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga`i crack

| marian_3880 a răspuns:

Scrie pe google no cd nfs mw dai pe primul si il downloadezi il instalezi in folderul in care ai nfs mw. iti va aparea o cseta unde va scrie ca acest fisier mai exista in folder din care trebuie sa dai yes
mult succes! :d