| andrei1555 a întrebat:

Am luat de pe net nfs most wanted. L-am instalat da cand vreau sa-l joc zice :insert a corect cd rom. Am deamon tools si jocu avea part 1, 2, 3, 4.Multumesc anticipat!

12 răspunsuri:
| TzaCaNeL a răspuns:

Ai bagat crack-ul?

| xlmpq a răspuns:

Baga cracku happy

| lucib a răspuns:

Trebuie sa ii creezi imagine virtuala, dar nu stiu exact cum...

| mitika_9299 a răspuns:

Pai trebuie sa ai undeva SD4Hide (sau ceva de genul, are o iconita cu un cap de mort) sau ceva de genul prin CD extra sau CD4, il rulezi pe acesta prima dai Hide si apoi intri in joc.

| andrei1555 explică:

Da de unde iau cracku?

| andrei1555 explică:

Ok

| Limba a răspuns:

Acum intra in My Computer, clic pe unitatea virtuala unde e bagat ultimul cd intra la crack, dai copy pe iconita jocului, si paste peste aia unde ai instalat jocu in C.Stergi scurtatura de pe desktop.Acum pornesti S4hide, dai hide restore hide si pornesti jocu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie capu ala de schelet dai pe ala si osati mearga cu siguranta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care imi da si mie S4hide

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde sa stiu eu ce crezi ca eu sunt ainstain

| Ionut_Lucian_1996 a răspuns:

Si eu am facut la fel, am luat nfs most wanted si la fel imi zice zi si mie "please inser a corect CD-ROM! ce iii pot face?