| Ermahgerd a întrebat:

Am o problema cu pc-ul.Mai exact incepe sa aiba flash-uri(screen-ul este negru pentru 1-2 secunde apoi revine la normal).Asta am patit incontinuu dupa ce am inceput sa joc Pangya. Dupa ce imaginea revine la normal imi apare "display driver ATI radeon family stopped responding and has successfully." Ar putea fii o problema cu video card sau memoria, habar nu am. Placa video mi-am schimbat-o cu aproximativ 5 luni in urma. Totul a mers ok pentru cateva luni apoi a revenit la problema initiala.Nu este de o calitate foarte buna, avand numai 1Gb, totusi ar trebui sa o schimb din nou sau sunt alte probleme? Sistemul de operare este Windows 7 ultimate. Daca aveti aceeasi problema sau ati avut aceeasi problema chiar astept parerile voastre.Multumesc.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Poate fi de la memoria Ram - insuficienta si actualizeaza driverul la placa video.

| Antyss08 a răspuns:

Actualizează la ultima versiune ATI radeon sau reinstalează driver-ul din nou.