| CaPoNe95 a întrebat:

Am si eu o problema! Am windows 7 ultimate si de la un timp imi apare in bara din cand in cand ceva de genul Ati radeon family display driver stopped responding and has successfully recovered, ce pot face ca sa nu mai apara! Va rog frumos ajutati-ma si dau funda!happy

4 răspunsuri:
| Black_Being_1991 a răspuns:

Nu este nevoie de instalare windows.instaleaza cea mai noua versiune la drive video..am patit si eu si apoi nu am mai avut probleme.winking

| CaPoNe95 explică (pentru Black_Being_1991):

Frate da-mi si mie de unde pot lua driverul ca nu stiu de unde.Am un laptop Benq Joybook A52E,Placa video ATI Radeon XPress, 32 bit.

| Ex1TzAndrey a răspuns:

Salut.Faza e ca placa ta video inceteaza sa mai functioneze...ori este veche ori incearca sa iti reinstalezi windowsulhappy

| geoorgik a răspuns:

Update driver si e gata!