| RamonAndrei1998 a întrebat:

Salut.Am o problema cu pes 2013, de ce cand intru la >setari--specificatii de fiecare data imi tot apar de exemplu la CPU:UNABLE sau la Ram: OK sau GPU:UNABLE sau VRAM:Bad, dar de fiecare data cand intru mi se schimba nu raman tot aceleasi probleme.Prima data mi-a mers pes perfect dupa ce am reinstalat windows-ul (7) a inceput sa faca figurile astea.Nu stiti care i rezolvarea?

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Cand instalezi windows, driverele nu sunt la zi, actualizarile la fel nu sunt la zi e normal ca la inceput pc-ul tau sa nu fie la potential maxim!

| RamonAndrei1998 explică (pentru lpavel):

Pai si data trecuta cand l-am instalat tot nu mergea si deja o trecut anul si nu mergea asa ca l-am reinstalat din nou, am crezut ca nu are ceva drivere si tot asa face