| Neamiticahfdn a întrebat:

Salut am o problema cu Samp-ul. Mi-am pus fpsunlocker, si am peste 100 fps, dar tine frana masina nu stiu de ce, sau cand trag cu arma parca ar tremura si este greu de tras, stie cineva de la ce este asta?

1 răspuns:
| EusebiuPWN a răspuns:

Fpsunlocker-ul e bugat, e normal sa-ti franeze masina aiurea, am patit si eu. Iti recomand sa dezinstalezi acel mod, nu te ajuta la nimic daca ai peste 101 fps. Dar daca vrei neaparat, poti sa incerci metoda asta: http://forum.bugged.ro/topic/273156-sampdll-fastconnect-fps-unlocker/