| Mâncărici a întrebat:

Salut.Am o problema cu serveru meu privat.Cand intu in navicat la gmlist imi apare o eroare de genu "1194-table gmlist is marked as crashed and should be repaired" cine imi spune ce sa fac dau funda. M=

3 răspunsuri:
| MegaGiovannY a răspuns:

Pai in primul rand ai ceva cu gm list.Ei s-ar putea sa fi umblat un pic la navicaturi sau la covere.adica sa dea ceva iteme sau bani la cnva.si atunci gm list se reseteaza si apare ceva de genu. sfatul meu este sa desfintezi toti gm tgm sgm si sa refaci gm list. fundita laughing

| WikiWikiBOY a răspuns:

Nu o asculta pe mega giovanny. dai click dreapta pe respectivul table si cauta un buton pe care scrie repair. o sa-ti mearga! Garantez 100%. Funda
?

| SpedyKid a răspuns (pentru WikiWikiBOY):

Daca tu vezi un buton repair, iti dau GM pe serveru meu. Si eu am aceeasi problema si nu vad nici un buton repair. Arunca-te pe geam si da-ti foc...si stingete cu benzina