| Darkus22 a întrebat:

Am o problema cu Team Fortress 2! Cand il pornesc mi se face ecranu negru si scrie sa imi schimb rezolutia in 1440x900@60HZ! Rezolutia mea este 1440x900 si am Windows XP Sp3! Stiti vreo solutie? E nu stiu ce inseamna acei 60HZ ca nu ma prea pricep! Va rog ajutati-ma ca vreau sa ma joc TF2.

3 răspunsuri:
| wannabe a răspuns:

Salut.
Vad ca joci TF2 la fel si eu.
Daca esti F2P si vrei sa devii PREMIUM in TF2, da-mi doar add la id de mess: stefan_crime1
Te pot ajuta daca doresti.

| ThEEmperoR a răspuns:

Salut. Uite aici: www.systemrequirementslab.com/cyri/ Intri in acest site, scrii jocul pe care il vrei in dreapta lui "1" si dai "Can you run it". Acest site iti analizeaza sistemul si iti va spune daca jocul merge. Ai 3 linii: prima linie este cu rosu (nu merge), a 2-a inseamna ca merge dar sunt cerintele minime cerute de joc, iar a 3-a iti merge si inseamna ca jocul este recomandat! Daca este bun, inseamna ca este de la crack sau de la monitor.

| Darkus22 explică (pentru ThEEmperoR):

Mie imi merge l-am jucat mai de mult! Acum cateva luni! Am avut acceasi problema. Dar a doua zi l-am deschis iar si a mers dar acum nu stiu ce are. Mie imi merge jocu. Dar acum nu imi merge si nu am schimbat nimic.