| alex989 a întrebat:

Salut, am o problema cu Ultimate samp keybinder. De fiecare data cand trimit o fraza imi apare tasta pe care am bind in propozitie. O posibila rezolvare? Dau funda! Am windows 8.

Răspuns Câştigător
| RoyceRO a răspuns:

Ti-l recomand pe acesta, este mult mai bun: http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=21662. Totusi, daca nici acesta nu merge incearca sa dai click dreapta pe el, properties, compatibily, bifezi casuta Run this program in compatibility mode for, si alegi de mai jos Windows 8. Bafta :).

| alex989 explică (pentru RoyceRO):

O sa incerc si revin.

2 răspunsuri:
| Gh3oK1ll3r a răspuns:

Salut,
Poate ai avut Shift sau CapsLock activat.